Görme Engelliler

ATAMIZI ANDIK...

Büyük önder Atatürk ün ebediyete intikal edişinin 74.yılında öğretmen öğrenci ve velilerimizin katıldığı bir törenle anıldı.

 

               Büyük önder Atatürk´ün ebediyete intikal edişinin 74. yılında öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katıldığı törenle anıldı. Okulumuz öğretmenlerinden Berna ASLAN ve Ersin BÖLEK tarafından hazırlanan anma programında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Fen bil.öğretmeni Ebru YALI ÇOBAN yaptı. Daha sonra öğrenciler tarafından şiirler ve Atatürk ü anlatan makalelerin ardında Müzik öğretmeni  Gülperi  ŞEN  Yönetiminde tüm öğrencilerin katılımı ile Atam sen rahat uyu adlı marş coşku ile okundu.             

           Anma programı sonunda kısa bir konuşma yapan okul müdürü Ünal YILMAZ “ Büyük devlet adamı Mustafa Kemal ATATÜRK ü vefatının 74.yılında bir kez  daha rahmetle ve minnetle anıyor,manevi huzurunda saygı ile eğiliyoruz “dedi. ”Ayrıca programı hazırlayan öğretmen arkadaşlarıma, görev alan öğrencilerime ve anma programına katılan velilerimiz ile öğrencilerimize teşekkür ediyorum. “ dedi.

         

     onkasim